• utorak, 23 jun 2026

U Kotoru zbog krađe goriva uhapšene dvije osobe 

U Kotoru zbog krađe goriva uhapšene dvije osobe 

Podgorica, (MINA) – Kotorska policija uhapsila je L.V (22) i L.P (18) iz tog grada, osumnjičene za krađu goriva, saopšteno je iz Uprave policije.


Kako se sumnja, L.V. i L.P. su krivična djela počinila u Kotoru dva dana zaredom. 

 

„Oni su prvo, kako se sumnja, u srijedu iz autobusa jedne autoprevozničke firme ukrali 330 litara nafte, a dan kasnije iz kamiona jedne građevinske firme oko hiljadu litara nafte“, kaže se u saopštenju.

 

Navodi se da su službenici Odjeljenja bezbjednosti Kotor, u kratkom roku, za dan od izvršenja drugog krivičnog djela, identifikovali i uhapsili osumnjičene.

 

„Oni će danas, uz krivičnu prijavu, biti privedeni državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Kotoru“, rekli su iz policije.
(kraj) nij/nim

Stay Connected